Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια #25698. Φθορά οδοστρώματος
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Το οδόστρωμα στο συγκεκριμένο σημείο έχει φθαρεί, μάλιστα εξέχει κ το πλέγμα που βρίσκεται από κάτω και λόγω της κλίσης που υπάρχει είναι επικίνδυνο.

Φωτογραφίες

Πελοπίδα 12, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 12 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 12 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 7 μέρες