Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια #23735. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 13-15, ΑΝΩΜΑΛΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ, ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 13 - 15, Η επιδιόρθωση του οδοστρώματος είναι πολύ αναγκαία, καθώς η οδός ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ έχει γίνει διπλής κατεύθυνσης, λόγω των έργων του μετρό που γίνονται στην περιοχή και έχει αυξηθεί η κίνηση των αυτοκινήτων και των φορτηγών. Για τον λόγο αυτό, ο δρόμος έχει αλλοιωθεί, έχουν δημιουργηθεί πολλές λακκούβες και ανώμαλο οδόστρωμα. Στο σημείο αυτό υπάρχει και στάση λεωφορείου με αποτέλεσμα να γίνεται ακόμη πιο δύσκολη η μετακίνηση τόσο των πεζών, όσο και των οχημάτων. Έχουν προκληθεί πολλές φορές ατυχήματα, τόσο σε αυτοκίνητα, όσο και πτώση μηχανών, καθώς επίσης είναι επικίνδυνο και για τους πεζούς. Μεγάλο πρόβλημα δημιουργείται σε περίπτωση βροχοπτώσεων, καθώς το οδόστρωμα γεμίζει νερό και τα προβλήματα που μπορεί να προκληθούν είναι πολύ σοβαρά.


Κανελλοπούλου 11, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 μήνες