Εγκαταλελειμμένα οχήματα #18636. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

οδός Επιδαύρου 15 εγκαταλελειμμένο φορτηγάκι με επικολλημένο το ειδικό αυτοκόλλητο αλλά δεν έχει απομακρυνθεί ακόμα. Φορτηγάκι χρώματος άσπρο.


Επιδαύρου 13, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα
Location

Σε εξέλιξη

-

πριν ένα μήνα
Location

Απαντήθηκε

Σας ενημερώνουμε ότι το όχημα δεν αποσύρθηκε διότι είναι άνω των 3,5 τόννων και δεν εφαρμόζεται το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

πριν ένα μήνα