Εγκαταλελειμμένα οχήματα #18523. εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

οδός Εφέσου 25 Τούμπα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο Νισσαν Άσπρο χωρίς πινακίδες μέ σπασμένα τζάμια παρατιμενω πάνω από ένα χρόνο.


Εφέσου 25, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

-

πριν ένα μήνα
Location

Απαντήθηκε

Η Υπηρεσία μας προχώρησε στις 20/06/2017 στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου που χαρακτηρίζει το όχημα που μας καταγγέλλετε ως εγκαταλειμμένο. Μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης και εφόσον τα όχημα δεν έχει αποσυρθεί από το σημείο, θα προβούμε στο αμέσως επόμενο διάστημα (μετά τις σαράντα πέντε ημέρες) στην απομάκρυνση του ανωτέρω οχήματος σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

πριν ένα μήνα