Εγκαταλελειμμένα οχήματα #18458. Όχημα χωρίς πινακίδες
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Όχημα χωρίς πινακίδες αρκετούς μήνες σταθμευμένο στην οδό Νέα Ηρακλεους 27 Θεσσαλονικη ΤΚ54249

Φωτογραφίες

Irakleous 25-37, Thessaloniki 542 49

Location

Καταχωρήθηκε

Initial commit at category Εγκαταλελειμμένα οχήματα

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

-

πριν ένα μήνα
Location

Απαντήθηκε

Σας ενημερώνουμε ότι η πραγματοποιήθηκε αυτοψία στις 20/6/17 και δεν βρέθηκε το όχημα που μας καταγγέλλετε.

πριν ένα μήνα