Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) #17507. Κλάδεμα χόρτων
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Κλειστό    Στο αρχείο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Απέναντι από τη Στεφανάκη 6, υπάρχει μια αλάνα (δίπλα σε μια ιδιωτική έκταση). Σε αυτήν αλάνα έχουν μεγαλώσει αγριόχαρτα και το μέρος είναι απεριποίητο. Χρόνια και μόνιμη η κατάσταση αυτή.

Φωτογραφίες

Στεφανάκη 6, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 6 μέρες